Investor: ŘSD ČR, Závod Praha
Investiční náklad: 68 mil. Kč 
Doba výstavby: 04/2017 – 09/2017
Oprava povrchu vozovky silnice I/38 v úseku staničení km 68,230 až 74,105. Začátek opravy navazuje na stavbu rekonstrukce okružní křižovatky Přední Lhota. Konec opravy je u označníku obce Pňov Předhradí. Při obnově vozovky došlo k odfrézování původních asf. vrstev, byly ošetřeny a opraveny poruchy (trhliny) a lokálně dle potřeby byla doplněna konstrukce vozovky v krajích jízdních pásů. Následně byla položena nová podkladní, ložná a obrusná asfaltová vrstva, které byly vzájemně spojeny infiltračním, resp. spojovacím postřikem. Dále došlo k vyčištění, případnému rozšíření a opětovnému zpevnění a zhutnění nezpevněných krajnic a obnově příkopů a rigolů. Na závěr stavby pak byla doplněna svodidla, tlumič nárazu, balisety a směrové sloupky a bylo provedeno definitivní vodorovné a svislé dopravní značení. Zakázka byla realizována za provozu po polovinách profilu s řízením dopravy za pomoci světelné signalizace (semaforu) v etapách o max. délce 800 metrů.

Tento web využívá cookies

Pro chod webu jsou nezbytně aktivovány esenciální soubory cookies. Pro plnohodnotné poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti jsou však nutné povolit i volitelné cookies. Kliknutím na následující tlačítko, je zapnete. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti