Upravit stránku

CZECH Stability Award – Poradenská společnost Bisnode letos již po šesté, v rámci samostatné kategorie žebříčku CZECH TOP 100, zveřejnila 100 nejstabilnějších českých firem, mezi něž se zařadila i společnost M – SILNICE a.s. „Na nejvyšší ocenění CZECH Stability Award na stupni AAA má v ČR nárok 2,5 % firem. Výsledky vycházejí z metodiky ratingového modelu Bisnode, který měří stabilitu jednotlivých společností a je uznávaným standardem po celé Evropě. Model zároveň poskytuje nezávislý pohled na současný stav firem, jejich finanční situaci, a to včetně predikce rizika úpadku firmy v následujících dvanácti měsících,“ říká David Farský, generální ředitel společnosti Bisnode. Tento certifikát důvěryhodnosti převzali zástupci společnosti M – SILNICE a.s. Ing. Václav Kučera, předseda představenstva a Ing. Zdeněk Babka, výkonný ředitel na slavnostním vyhlášení výsledků 21. ročníku CZECH TOP 100 za rok 2014 ve Španělském sálu Pražského hradu 18. června 2015.