15.06.2018 15:52

Ocenění v XV. ročníku soutěže ČDS&T 2017

Stavba I/37 Pardubice – Trojice, 2. Etapa získala  dvě ocenění. V kategorii A1.1 Silniční a dálniční stavby do 150 mil. Kč obdržela Cenu Poslanecké sněmovny. Stavba zahrnující rozšíření komunikace I/37, vybudování 2 mostů přes železniční traťe, stezky pro pěší a cyklisty získala ještě další ocenění, a to cenu odborného stavebního magazínu Skypaper. Ceny za společnost M – SILNICE přebíral Ing. Petr Hrančík, výrobní ředitel společnosti.

Nedílnou součástí tradiční dopravní soutěže je i studentská kategorie, která hodnotí nejlepší ročníkové, bakalářské a diplomové práce z oboru doprava a dopravní stavitelství. M – SILNICE patří mezi jedny z patronů této soutěže, která má podpořit zájem mladých lidí o studium technických oborů s cílem připravit nastupující generaci odborníků na Průmysl 4.0. Účast v této kategorii umožňuje i úzké propojení teorie s praxí, který je prospěšný pro obě strany, jak pro studenty, ale také pro firmy jakožto potenciální zaměstnavatele. V době, kdy se nedostává kvalifikovaných odborníků, je to jistě také cesta, jak podpořit motivaci studentů realizovat se v daném oboru.